Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord model Comfort Circle, sortlaseret egetræ
Momsvare
Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med stel af massivt sortlaseret, profileret egetræ samt bordplade af fineret egetræ. Fremstillet hos Umage model Comfort Circle. H. 75 Ø. 120 cm. Fremstår med brugsspor herunder enkelte ridser / skrammer. Vejl. udsalgspris 10.999 kr.
Slutter om 22 timer 48 minutter 23 sekunder