GamFratesi for Hay. To-pers. sofa i cognac Sense læder, model Silhouette
GamFratesi. To-pers. sofa betrukket med cognacfarvet Sense læder, løse puder i sæde, ryg og sider, ben af sortlakeret stål. Fremstillet hos Hay, model Silhouette. H. 72/40 cm. B.170 cm. Fremstår med mindre brugsspor, mindre ridser i læder, mærke på ryg, mærker på ben.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 20:10
1 dag 13 timer 35 minutter 37 sekunder
DKK 12.500