Ernst Lüthy for De Sede. To personers sofa samt tre personers sofa (2)
Ernst Lüthy for De Sede. To personers sofa samt tre personers sofa betrukket med beige/lyst kraftigt læder. 'Kanal' syet på front. Tre-pers H. 69 cm. B. 230 cm. D. 85 cm. SH. ca. 36 cm. To-pers. H. 69 cm. B. 165 cm. D. 85 cm. SH. ca. 36 cm. Tre-pers. fremstår med hul på sæde/ryg bagerst. Begge sofaer fremstår med mindre pletter, ridser og brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes: 27. nov. 2024 19:00
5 dage 23 timer 57 minutter 9 sekunder
DKK 21.000