Sidebord / sofabord med trompetfod og med bordplade af sort glas.
Momsvare
Sidebord / sofabord med trompetfod af forgyldt metal med bordplade af sort glas. Ø. 60 cm. H. 42 cm. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 2 dage 22 timer 43 minutter 30 sekunder