Thomas Dam. Fiskerfigur
Thomas Dam. Fiskerfigur udskåret af træ, sign. Dam. . H. 20 cm.
Slutter om 3 dage 23 timer 18 minutter 28 sekunder
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Roskilde
13.10, 19.03
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Odense
20.18
Vurdering
3.200DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
8.10, 18.59
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
13.10, 18.19
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
1.800DKK
Vejle
13.10, 20.44
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
11.10, 18.36
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Aarhus
12.10, 11.17
Vurdering
3.200DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
13.10, 18.18
Vurdering
4.600DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
8.10, 19.50
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Aarhus
13.10, 18.51
Vurdering
2.000DKK
item.HighestBidLabel
1.400DKK
Vejle
11.10, 17.24
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
11.10, 14.04
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
11.10, 16.15
Vurdering
1.600DKK
Startpris
850DKK
Hørsholm
11.10, 16.24
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.200DKK
Hørsholm
13.10, 19.50
Vurdering
7.600DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
10.10, 21.14
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
12.10, 19.41
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
12.10, 18.39
Vurdering
9.000DKK
Startpris
7.000DKK
Vejle
8.10, 19.09
Vurdering
5.000DKK
Startpris
4.200DKK
Vejle
8.10, 19.10
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
11.10, 19.43
Vurdering
5.200DKK
Startpris
2.200DKK
Aarhus
9.10, 20.04
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
10.10, 18.02
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
8.10, 19.51
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.400DKK
Aarhus
9.10, 18.08