Hoved, udskåret & delvist bemalet træ, 1900-tallet
Hoved / buste, udskåret & delvist bemalet træ i indisk stil, 20. Årh., H. 44 cm, B. 20 cm. Fremstår m/ tørrer linjer.
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
12.10, 19.41
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Vejle
12.10, 19.02
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Vejle
12.10, 19.11
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
12.10, 18.50
Vurdering
3.400DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
12.10, 18.53
Vurdering
5.200DKK
Startpris
4.200DKK
Vejle
12.10, 18.56
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
12.10, 18.59
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
12.10, 19.05
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.200DKK
Vejle
12.10, 19.14
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.200DKK
Hørsholm
11.10, 17.35
Vurdering
26.000DKK
Startpris
15.500DKK
Vejle
8.10, 20.48