Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Hoved, udskåret & delvist bemalet træ, 1900-tallet

Vurdering

DKK 1400

Odense

6407666

Hoved / buste, udskåret & delvist bemalet træ i indisk stil, 20. Årh., H. 44 cm, B. 20 cm. Fremstår m/ tørrer linjer.

Henry Kjærnulf, tilskrevet: Skænk af massivt egetræ, 1960-1970'erne

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.400DKK

Hørsholm

12.10, 19.41

Juan Carlos Fierro. Figurkomposition

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.000DKK

Vejle

12.10, 19.02

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.000DKK

Vejle

12.10, 19.11

Vurdering

2.600DKK

Startpris

2.000DKK

Vejle

12.10, 18.50

Vurdering

3.400DKK

Startpris

2.600DKK

Vejle

12.10, 18.53

Vurdering

5.200DKK

Startpris

4.200DKK

Vejle

12.10, 18.56

Vurdering

2.600DKK

Startpris

2.000DKK

Vejle

12.10, 18.59

Vurdering

2.600DKK

Startpris

2.000DKK

Vejle

12.10, 19.05

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.200DKK

Vejle

12.10, 19.14

Renæssance herregårdsmøbel, delvist 1600-tallet

Vurdering

26.000DKK

Startpris

15.500DKK

Vejle

8.10, 20.48

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)