Afrikanske m.fl. Trommer (4)
Tre afrikanske trommer af bemalet udskåret træ med skind, samt en bongotromme af fyrretræ med skind. H. 27-80 cm. Fremstår med lettere brugsspor.(4)
Slutter om 4 dage 13 timer 42 minutter 11 sekunder