Mogens Egil. Kuffert med installation
Mogens Egil (1940-2011). Kuffert med installation. Mixed media i kuffert. Sign. og dateret: 'Mogens Egil 1975'. 30 x 44 x 13 cm. (cd)
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:08
1 dag 11 timer 31 minutter 8 sekunder