Knud Jans (1916-1985): Tre værker, collage, mixed media samt olie (CD)
Figurkomposition, collage, sign. og dat. Knud Jans 1973. Komposition, rytter på hest. mixed media, akvarel og applikation på papir, usign., men med dedikation. Samt komposition med ansigter, olie på papir, sign. og dat. KJ '48. Rammemål hhv. 30 x 34, 38 x 46 og 58 x 50 cm.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 19:34
1 dag 18 timer 52 minutter 40 sekunder
DKK 850