Frantz Hingelberg. Vintage signet/herrering udført i 14 kt guld.
Frantz Hingelberg, Aarhus. Vintage signet/herrering udført i 14 kt guld. Ring str. 64. Vægt: ca. 15 gram. Stemplet: F. Hingelberg samt 585. Fremstår med brugsspor.
Vurdering
6.400DKK
Startpris
4.000DKK
Aalborg
20.28
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.600DKK
Aarhus
13.10, 19.17
Vurdering
1.600DKK
Startpris
1.400DKK
Vejle
11.10, 19.54
Vurdering
9.600DKK
Startpris
6.400DKK
Aalborg
10.10, 20.16
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
10.10, 21.11
Kinesisk sølvsmed samt F. Hingelberg. Sukker- og flødesæt af sterlingsølv med drageformede hanke (2)
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Vejle
9.10, 19.51
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.600DKK
Aarhus
13.10, 18.00
Vurdering
13.000DKK
Startpris
9.000DKK
Aarhus
13.10, 18.02
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 19.17
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aalborg
14.10, 20.00
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Aalborg
14.10, 20.10
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
8.10, 15.31
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Aarhus
13.10, 19.52
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.600DKK
Vejle
10.10, 19.16
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Aalborg
10.10, 18.17
Vurdering
1.600DKK
Startpris
850DKK
Aarhus
13.10, 19.09
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Vejle
10.10, 19.28
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
14.10, 18.40
Vurdering
5.000DKK
Startpris
3.600DKK
Aarhus
14.10, 18.54
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.000DKK
Aarhus
14.10, 15.58
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 20.17
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Aarhus
14.10, 18.07
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Aarhus
14.10, 17.13
Vurdering
8.400DKK
Startpris
6.200DKK
Aarhus
14.10, 18.07
Vurdering
22.000DKK
Startpris
16.500DKK
Aarhus
8.10, 14.57