Kraftig ring udført af 14 kt guld prydet med en ametyst.
Kraftig ring udført af 14 kt guld prydet med en ametyst. Stemplet 585 samt Br.J (Bræmer Jensen Guldvarefabrik). Ringstr: 54. Vægt: ca. 19,7 gram. Mål på ametyst: 20,5 mm x 12,9 mm. Fremstår med lette brugsspor.
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.200DKK
Aalborg
14.10, 20.10
Vurdering
15.500DKK
Startpris
10.500DKK
Aalborg
14.10, 10.21
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
Aalborg
10.10, 18.17
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Aarhus
14.10, 18.07
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aarhus
14.10, 18.02
Vurdering
14.000DKK
Startpris
9.600DKK
Aarhus
14.10, 18.21
Vurdering
9.400DKK
Startpris
7.200DKK
Aarhus
14.10, 18.03
Vurdering
9.200DKK
Startpris
6.400DKK
Aarhus
14.10, 19.45
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aalborg
14.10, 20.00
Vurdering
1.600DKK
Startpris
850DKK
Aarhus
13.10, 19.09
Vurdering
3.200DKK
Startpris
2.400DKK
Vejle
10.10, 20.18
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.200DKK
Aarhus
11.10, 21.41
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
14.10, 18.40
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.400DKK
Aarhus
14.10, 19.58
Vurdering
13.000DKK
Startpris
9.600DKK
Aarhus
14.10, 18.40
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.600DKK
Aalborg
10.10, 19.17
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
8.10, 15.31
Vurdering
5.000DKK
Startpris
3.600DKK
Aarhus
14.10, 18.54
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.600DKK
Aarhus
13.10, 19.21
Vurdering
7.600DKK
Startpris
5.600DKK
Aarhus
14.10, 15.53
Vurdering
4.000DKK
Startpris
2.600DKK
Aarhus
10.10, 19.15
Vurdering
8.400DKK
Startpris
6.200DKK
Aarhus
14.10, 18.07
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Aalborg
10.10, 19.18
Vurdering
10.500DKK
Startpris
6.400DKK
Aalborg
14.10, 20.09
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
15.000DKK
Aalborg
8.10, 18.28