Ring af 14 kt guld med en facetsleben orange syntetisk safir.
Vintage ring af 14 kt guld, prydet med en rundt facetsleben orange syntetisk safir. Mål på sten: Ø. ca. 10 mm. Ringstr. 58. Vægt: 4,1 gram. Stemplet 585 samt mester. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 22 timer 33 minutter 32 sekunder