Vintage ring af 18 kt guld med 19 brillantslebet diamanter, ca. 0.51 ct.
Vintage ring udført i 18 kt guld prydet med 19 brillantslebet diamanter i forskellige størrelser, på i alt ca. 0.51 ct. Farve: Wesselton/Top Wesselton (H-G). Klarhed: Si-P. Vægt: 2,95 gram. Ringstr. 51. Stemplet '22K'. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 6 dage 22 timer 40 minutter 57 sekunder
DKK 5.200