Peter J. Lassen. Sæt på 12 Montana reoler, grå (12)
Peter J. Lassen. Sæt på 12 Montana reoler, grålakerede.
9 moduler á 70x38x70 cm.
2 moduler á 30x46x70 cm.
Brugsslitage, nogle ridser, skrammer mm. (12)
Slutter om 4 dage 23 timer 18 minutter 38 sekunder
DKK 850