Peter J. Lassen for Montana. Fire bogkasser, hvide (4)
Peter J. Lassen for Montana. Fire bogkasser, hvidlakerede. Alle med ophængslister. H 36, 70 x 30 cm. Alm. brugsslitage; nogle ridser, skrammer mm. (4)
Slutter om 4 dage 22 timer 27 minutter 48 sekunder