Peter J. Lassen. Montana modul, model 6111, D. 46 cm.
Momsvare
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana modul, model 6111. Åbent modul produceret i 12 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 150 Vanilla. . H. 35,4 cm. x B. 69,6 cm. x D. 46 cm. Ophæng, vægbeslag medfølger. Fremstår med brugsspor herunder enkelte ridser.
Slutter om 3 dage 1 time 13 minutter 35 sekunder