Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler (4+4)
Momsvare
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler på sokkel af grålakeret MDF. H. 108 cm. B. 82 cm., D. 39 cm. Fremstår med brugsspor, skruehuller, ridser og mærker. (4+4)
Slutter om 5 dage 1 time 8 minutter 22 sekunder