Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler (4)
Momsvare
Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler af grålakeret MDF. H. 71 cm. B. 82 cm., D. 39 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. (4)
Slutter om 5 dage 0 timer 39 minutter 25 sekunder