Dansk møbeldesign. Reol af palisander, 1950-60'erne
Reol af palisander, front med flytbare hylder. H. 156, L. 144, D. 29 cm. Mærket og udgået fra Holger Christensens Møbelmagasiner. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 3 dage 23 timer 56 minutter 39 sekunder