Peter J. Lassen. Tre Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (3)
Momsvare
Peter J. Lassen (1930-2019). Tre løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 04 Anthracite H. 4,5 cm. L. 44 x B. 35,4 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker (4)
Slutter om 1 dag 23 timer 29 minutter 4 sekunder