Diesella knallert
Diesella knallert. Uden forlygte. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 6 dage 1 time 29 minutter 9 sekunder
DKK 9.000