Diesella 318 knallert
Diesella 318 knallert. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 5 dage 22 timer 16 minutter 16 sekunder
DKK 5.200