Skylon Derby Aarhus 54 knallert
Skylon Derby Aarhus 54 knallert. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 5 dage 22 timer 45 minutter 48 sekunder
DKK 5.200