Diesella 316 knallert
Diesella 316 knallert. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor. Hidrører fra stor dansk samling. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet, stand eller eventuelle mangler.
Slutter om 5 dage 23 timer 3 minutter 35 sekunder
DKK 7.600