Dansk møbeldesign. Fritstående skrivebord af palisander, 1960-70'erne
Fritstående skrivebord af palisander, skråtstillet front og bagside med hhv. seks skuffer samt ruminddeling. H. 73, L. 150, B. 76 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, skrammer og skuffer med finérafslag.
Slutter om 5 dage 2 timer 15 minutter 10 sekunder