Arbejdsbord / skrivebord, sortlakeret metal
Arbejdsbord / skrivebord af sortlakeret metal, front med fem små skuffer, herunder en stor skuffe. 2000-tallet. H. 77-97 B. 89 D. 55 cm. Fremstår med brugsslitage og ridser.
Slutter om 1 dag 20 timer 16 minutter 48 sekunder