Dansk møbelsnedker. Fritstående skrivebord af mahogni
Dansk møbelsnedker. Fritstående skrivebord af mahogni på profilerede ben. Front med 6 skuffer, bagside med nedfældelig klap, hvoraf bag rum. H. 77 cm, B. 160 cm. D. 90 cm. Nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser og skrammer.
Slutter om 4 dage 22 timer 22 minutter 58 sekunder