Retro halscollier af 14 kt. hvidguld
Retro halscollier af 14 kt. hvidguld forsynet med kasselås og en enkelt sikkerhedshasp. Stemplet: SOL 585. L. 40 cm. Vægt: ca. 8,3 g. Halskæden fremstår med brugsspor.
Slutter om 40 minutter 31 sekunder
DKK 3.800