BNH Kædevarer/ Bjarne Normark Henriksen. Kraftig brillant- ankerarmlænke af 14 kt. guld, ca. 94,2 g.

Vurdering

DKK 52000

Vejle

6458953

BNH Kædevarer/ Bjarne Normark Henriksen. Kraftig massiv ankerarmlænke af 14 kt. guld monteret med indstiks- kasselås og dobbelt sikkerhedshasp samt prydet på et led af to små brillantslebne diamanter på ca. 0.02 ct. Farve: Top Wesselton (F-G). Klarhed: VS. Stemplet: BNH 585. L. 21 cm. B. 1 cm. Vægt: ca. 94,2 g. Fremstår med alm. brugsspor.

DKK 36.000

Armlænke i 'Geneve/sildebens' mønster af 8 kt guld

Aalborg 07. nov. 20:40

Vurdering

5.000

3.400

Klassisk safirarmlænke af 18 kt. hvidguld, i alt 24.27 ct.
Vejle 04. nov. 20:15

Vurdering

56.000

46.000

Bjarne Nordmark Henriksen. Ankerhalskæde af 8 kt. guld - 50 cm.
Vejle 31. okt. 19:58

Vurdering

20.000

15.500

Louis Vuitton. 'Keepall Bandouliére 60' weekendtaske/ rejsetaske af Monogram Canvas
Vejle 04. nov. 21:10

Vurdering

9.000

7.600

Damearmbåndsur fra Cartier, model Roadster, ref. 2675
Roskilde 06. nov. 19:34

Vurdering

21.000

17.000

Cartier 'Roadster'. Midsize dameur i stål med sølvfarvet skive, 2000'erne
Vejle 04. nov. 21:05

Vurdering

20.000

16.500

Dansk møbelproducent. Lille dobbelt kommode, palisander
Aarhus 04. nov. 18:11

Vurdering

Herrearmbåndsur fra Cartier, model 'Cougar'
Roskilde 31. okt. 12:06

Vurdering

18.000

13.000

Damearmbåndsur fra Cartier model 'Santos Demoiselle', ref. 2701
Roskilde 06. nov. 20:19

Vurdering

26.000

19.000

Damearmbåndsur fra Breitling, model Callistino, ref. B52043
Roskilde 06. nov. 20:35

Vurdering

11.500

7.600

To hovedvandsæg af sølv, 1800-tallet (2)
Hørsholm 15:43

Vurdering

4.600

2.200

Damearmbåndsur fra Gucci, model G-Timeless, ref. YA126504
Roskilde 06. nov. 19:35

Vurdering

5.200

3.600

Murstensarmbånd af 14 kt guld
København 31. okt. 19:00

Vurdering

24.000

18.500

B. Hertz Guldarmbånd af 14 kt
København 04. nov. 18:38

Vurdering

21.000

15.500

Bvlgari. Brillantvedhæng af 18 kt. guld og stål på læderarmbånd (2)
Vejle 31. okt. 19:30

Vurdering

21.000

14.000

Diamantring i 18 kt. guld med perle og brillantvedhæng, 0.75 ct.
Vejle 04. nov. 19:42

Vurdering

19.000

15.500

Viggo Pedersen. Vintage bismarckhalskæde af 14 kt
København 31. okt. 18:54

Vurdering

12.500

9.800

Poesia Crieri. Brillant- tennisarmbånd af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 1.10 ct.
Vejle 31. okt. 19:35

Vurdering

16.000

13.000

Engelsk tennisarmbånd af 18 kt. rosaguld, i alt 1.00 ct.
Vejle 04. nov. 20:40

Vurdering

24.000

19.000

Bent Knudsen, Kolding. Collier i 14 kt. rødguld
Vejle 04. nov. 20:56

Vurdering

18.000

13.000

Rolex Oyster Perpetual Datejust damearmbåndsur af 18 kt. guld og stål med brillanter ca. år 2010
Roskilde 06. nov. 20:20

Vurdering

110.000

84.000

Rolex 'Datejust'. Dameur i 18 kt. guld med brillantskive og President lænke
Roskilde 31. okt. 12:08

Vurdering

88.000

68.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation, ref. 1360.60.00
Roskilde 06. nov. 19:39

Vurdering

28.000

22.000