Christian Benjamin Olsen: Fiskerbåde, Roskilde fjord
Christian Benjamin Olsen (1873-1935): Fiskerbåde, Roskilde fjord, betegnet på blændrammen 'Daarligt Vejr Roskilde fjord'. Olie på lærred, sign. Chr. Benjamin Olsen 1927. 27 x 41,5 cm.
Slutter om 3 dage 16 timer 24 minutter 44 sekunder
DKK 850