Ubekendt kunstner, stilleben, i ældre stil, 20 årh.
Ubekendt kunstner, stilleben/kopimaleri, i ældre stil, Olie på lærred, signeret. 34 x 44 (57 x 66) cm. 20 årh.
Auktionen afsluttes: 19:45
11 timer 9 minutter 55 sekunder
DKK 850