Tom Krøjer: To kompositioner, litografier. (2)
Momsvare
Tom Krøjer (1942-2015) : To kompositioner, litografi, nr. 84/120, sign. Krøjer 1984 59 x 46 cm. (77 x 63 cm.) samt litografi, nr. 45/100, sign. Krøjer Vence 1984, 75 x 55 cm. (78 x 58 cm.)(cd) (2) Proveniens: Danske Bank.
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 18:54
1 dag 6 timer 1 minut 58 sekunder