Richard Mortensen. Tre kompositioner. (3)
Momsvare
Richard Mortensen. (1910-1993). Tre kompositioner. Offset nr. 30/30 Sign. Richard Mortensen 1986. 85 x 50 cm. (108 x 72 cm.) samt litografi nr. 71/75. Sign. Mortensen 73. 66 x 48 cm. (81 x 63 cm.) og litografi nr. 521/200. Sign. Mortensen 73. 65 x 48 cm. (81 x 63 cm.) (cd) (3) Proveniens: Danske Bank.
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 12:31
1 dag 2 timer 13 minutter 3 sekunder