Richard Mortensen. (1910-1993). To kompositioner. litografi nr. 100/100. Sign. Mortensen 69. 65 x 47 cm. (82 x 62 cm.) samt litografi nr. 86/250. Sign. Mortensen 76. 65 x 50 cm. (82 x 62 cm.) (cd) (2) Proveniens: Danske Bank.
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 20:57
1 dag 9 timer 50 minutter 9 sekunder