Peter Hiort-Lorenzen og Johannes Foersom. Seks armstole / stabelstole, model 'Campus' (6)
Momsvare
Peter Hiort-Lorenzen og Johannes Foersom. Seks armstole / stabelstole, model 'Campus'. Stel af stål og kopstykke, sæde og armlæn af fineret ahorn. Fremstillet hos Lammhults, Sverige. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og mærker. (6)
Proveniens: Danske Bank.
Slutter om 4 dage 22 timer 18 minutter 20 sekunder