Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Bredt bicelle armbånd af 14 kt. guld, 84,0 g.

Vurdering

DKK 38000

Hørsholm

6480743

Bredt armbånd af 14 kt. guld i bicelle mønster, monteret med skjult kasselås med dobbelte sikkerhedshasper. Længde: 19,0 cm. Bredde: 3,3 cm. Vægt: 84,0 g. Stemplet WJ 585 Denmark. Fremstår med alm. brugsspor.

Halskæde i 'Geneve/sildebens mønster' af 14 kt guld

Vurdering

19.000DKK

item.HighestBidLabel

15.000DKK

Aalborg

8.10, 18.28

Armbånd af 14 kt. guld, 20,8 g.

Vurdering

10.500DKK

item.HighestBidLabel

6.400DKK

Hørsholm

10.10, 19.41

Bvlgari 'BB23GL'. Dameur i 18 kt. guld med sort skive, 1990'erne

Vurdering

38.000DKK

Startpris

32.000DKK

Vejle

11.10, 19.56

Perlehalskæde og armbånd med 14 kt. guldlåse (2)

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.800DKK

Hørsholm

10.10, 20.30

Vintage armbånd af 14 kt guld prydet med diamanter, ca. 1.20 ct

Vurdering

15.500DKK

Startpris

10.500DKK

Aalborg

14.10, 19.09

Kelvin & Hughes Ltd., GB. Nathus, 1900-tallets første halvdel

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.900DKK

Vejle

13.10, 20.03

Bismarck smykkesæt af 8 og 14 kt. guld, 17,9 g. (2)

Vurdering

6.400DKK

item.HighestBidLabel

4.600DKK

Hørsholm

10.10, 19.17

Imagine armbånd med facetslebne ametyster og guldlås i 14 kt. Justerbar.

Vurdering

4.600DKK

Startpris

3.600DKK

Aarhus

14.10, 18.28

Pure Leaf. Samling smykker belagt med 18 kt. guld (4)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

København

14.10, 20.23

Vurdering

1.100DKK

Startpris

600DKK

København

12.10, 18.22

Pure Leaf. Samling smykker belagt med 18 kt. guld (5)

Vurdering

1.500DKK

Startpris

800DKK

København

14.10, 20.25

Murstensarmbånd af 14 kt guld

Vurdering

24.000DKK

Startpris

18.500DKK

København

10.10, 19.30

Pure Leaf. Samling smykker belagt med 18 kt. hvidguld. (4)

Vurdering

1.600DKK

item.HighestBidLabel

850DKK

København

10.10, 20.48

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)