Otto Lawaetz. 'Minoisk Forår'
Otto Lawaetz (1929-2003). 'Minoisk Forår'. Olie på lærred. Sign.: 'Lawaetz' samt betitlet og dateret '1986' på bagsiden. 53 x 88 (57 x 91,5) cm. (cd)
Slutter om 4 dage 20 timer 57 minutter 42 sekunder