Vurdering

Odense

6480686

Lene Wiklund, født 1958. Komposition betitlet 'Egaa Meadow stream with red bridge'. Sign. samt dateret 2015 på bagsiden. Olie på lærred. 48x101 (52x104 cm.)

Lene Wiklund Olie på lærred  'Egå v. Egå engsø i august'

Odense 11. nov. 15:05

Vurdering

Peter Nyborg f. 1937. 'Waves to raven'
Hørsholm 13. nov. 19:52

Vurdering

4.200

Susanne Aamund. Komposition
København 13. nov. 19:23

Vurdering

8.000

4.200

Lise Blaabjerg. Komposition
København 09. nov. 19:28

Vurdering

Bent Karl Jacobsen. 'Red Deer' (cd)
Vejle 12. nov. 20:19

Vurdering

4.200

2.400

Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)
Vejle 10. nov. 19:44

Vurdering

6.800

3.800

Lena Kühl. Komposition
Aarhus 10. nov. 18:06

Vurdering

Lena Kühl. Abstrakt komposition
Aarhus 14. nov. 18:42

Vurdering

3.200

1.800

Aarhus 10. nov. 18:20

Vurdering

5.200

2.200

Lena Kühl. Komposition med bavian
Aarhus 10. nov. 18:10

Vurdering

1.800

Lena Kühl. Komposition med får
Aarhus 10. nov. 18:21

Vurdering

3.200

Anne-Marie Brauge. Figurkomposition, olie på lærred (cd)
Vejle 12. nov. 19:56

Vurdering

5.400

2.800

Hilmar Riberholdt Gronendaal v Rotterdam. Olie på lærred.
Aalborg 12. nov. 19:35

Vurdering

Peter Nyborg. 'Challenger Baby'
Roskilde 09. nov. 19:42

Vurdering

Godtfred Christensen. Motiv fra Dyrehaven
Vejle 12. nov. 19:55

Vurdering

2.400

Leo Thellefsen. 'Sommerfærdihed'.
Roskilde 19:51

Vurdering

800

Carsten Nash. To kobberstik samt litografi. (3)
Odense 16. nov. 19:23

Vurdering

Lone Kingo Ingwersen. 'Drengene ved Hellebæk'
Vejle 09. nov. 17:00

Vurdering

Lone Kingo Ingwersen. 'De vilde svaner'
Vejle 09. nov. 17:10

Vurdering

Vejle 15. nov. 20:10

Vurdering

Jan Sivertsen. 'Blå Tekno', 1987/88 (cd)
Vejle 09. nov. 18:58

Vurdering

12.000

8.200

Julius Moser (1808-1847) Maleri, olie på lærred.
Odense 11. nov. 15:21

Vurdering

5.200

3.400

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 13. nov. 19:08

Vurdering

13.000

9.600