Svend Engelund. Rygvendt model
Svend Engelund. (1908-2007). Rygvendt model, litografi nr. 28/120. sign. Svend Engelund og dat. 89. 27 x 44 (43 x 58) cm. (cd)
Slutter om 4 dage 21 timer 35 minutter 15 sekunder