Karl Aage Riget. 'Copenhagen' Tre kompositioner. (3)
Momsvare
Karl Aage Riget (1933-2001). Tre kompositioner. Serigrafier. "Copenhagen nr. 4" E.T. 47/80, sign. Riget, 51 x 52 (69 x 65) cm., "Copenhagen nr. 3" E.T. 44/80, sign. Riget, 55 x 51 (72 x 66) cm., "Copenhagen nr. 5" E.T. 7/80, sign. Riget, 55 x 52 (69 x 65) cm. (3) cd
Proveniens: Danske Bank.
Auktionen afsluttes: 23. nov. 2024 21:15
1 dag 16 timer 3 minutter 15 sekunder
DKK 850