Karl Aage Riget. Komposition mix-media/serigrafi.
Momsvare
Karl Aage Riget (1933-2001). Komposition mix-media/serigrafi. "Grøn abracadabra nr. 5 ", E.T. 9/60 sign. Riget, 64 x 60 (78 x 73) cm. cd
Proveniens: Danske Bank.