Jens Jørgen Thorsen: 'Leonardo da Vinci', komposition - litografi i farver. Ca. 1985.
Jens Jørgen Thorsen: 'Leonardo da Vinci', komposition - litografi i farver. Ca. 1985. Sign. med dedikation, J.J., EA 1985. Bladmål: 50 x 65 cm. (2)
Slutter om 4 dage 18 timer 50 minutter 57 sekunder