Hundevad skænk samt FM møbler jalousi modul. (2)
Carlo Jensen for Hundevad & Co. Lav skænk / af palisander, 1960'erne front med fire skuffer, H. 43 L. 108 D. 43 cm. samt Kai Kristiansen. Væghængt 'FM' reolmodul fineret med palisander med jalousi låger, H. 50 B. 85 D. 40 cm. Begge med brugsspor, ridser jalousi med defekter. (2)