Henri Fernandez. Sofabord af bronce og glas fra 70'erne
Henri Fernandez f. 1946. Sofabord af patineret bronce, bordplade af glas. Fremstillet i 70'erne. H. 43 cm, Ø 110 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, bordplade med ridser, mindre afslag, gummidutter mellem plade og stel mangler.
Slutter om 21 timer 35 minutter 54 sekunder
DKK 14.000