Fransk svaneformet sofabord fra 50/60'erne af messing og glas
Fransk svaneformet sofabord fra 50/60'erne med stel af messing, bordplade af ovalt glas. H. 42 cm, B. 91 cm, L. 121 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, bordplade med ridser.
Slutter om 1 dag 22 timer 34 minutter 24 sekunder