Rektangulært sofabord af palisander
Rektangulært sofabord af palisander. H. 52 cm, L. 138 cm, B. 88 cm. Fremstår med brugsspor, mindre ujævnheder i finéren, afslag på underkant af sarg.
Slutter om 4 dage 21 timer 35 minutter 48 sekunder