Bendixen Design sofabord med stel af sortbejdset bøg og med marmorplade
Bendixen Design sofabord med stel af sortbejdset bøg og med marmorplade. Mål: 140x90 cm. H. 52 cm. 1980'erne. Fremstår med aldersvarende brugsspor. Proveniens: Har stået i PUK studierne.
Slutter om 10 dage 21 timer 31 minutter 9 sekunder