Benny Doré (f. 1946): Komposition, olie på lærred 'Chinese I' - 1984
Momsvare
Benny Doré (f. 1946): Komposition, olie på lærred 'Chinese I'. Signeret, betitlet og dateret 1984 bagpå. 105x120 cm.
Proveniens Danske Banks Samlinger
Slutter om 4 dage 15 timer 11 minutter 35 sekunder