Anita Houvenaeghel. Komposition, litografi. (2) (cd)
Anita Houvenaeghel. To litografier. Sign. Houvenaeghel 96 samt nummereret 20/20. 29 x 21cm (45 x 37) og 34 x 23 cm. (49 x 39cm) (2)
Slutter om 1 dag 21 timer 24 minutter 32 sekunder