202401885 - Invicta of stål og forgyldt stål.
Herrearmbåndsur fra Invicta i kasse af stål med roterbar lynette af forgyldt stål. Ref: 8927 Sort urskive med punktindex, tre visere og datorude ved position #3. Mekanisk urværk med automatisk selvoptræk. Monteret med lænke af stål og forgyldt stål. Ø. 41 mm. Fremstår med brugsspor samt ridser på ur og glas. Uret gik på vurderingstidspunktet men Lauritz,com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her